INTROPAK to rodzinna tradycja. W branży poligraficznej jesteśmy ponad 50 lat. Specjalizujemy się w druku offsetowym i produkcji opakowań Premium. Dążymy, aby zdobyte przez nas doświadczenie przekładało się na długie, trwałe i owocne relacje z naszymi Klientami.

Początek

Historia powstania firmy INTROPAK sięga początku lat siedemdziesiątych. Założycielem i pomysłodawcą był Wojciech Płochocki – syn introligatora Zygmunta Płochockiego. Wiedza i doświadczenie nabywane od młodych lat oraz zdobyte umiejętności w DSP spowodowały decyzję o podjęciu własnej działalności. W 1972 r. została zarejestrowana firma pod nazwą:

„Wytwarzanie opakowań z kartonu i tektury Wojciech Płochocki”.

IMG_3050

Nowe technologie

W latach osiemdziesiątych nastąpił rozwój nowych technologii.

HOT-STAMPING –to dziedzina poligrafii, której tajniki opanowaliśmy do perfekcji. Przełożyło się to na opakowania min. z branży kosmetycznej, farmaceutycznej i wydawniczej.

Lata 90-te

Momentem przełomowym w działalności firmy jest początek lat dziewięćdziesiątych. Nowa nazwa, nowe logo i nowa siedziba.
Od 1990 r. funkcjonujemy już jako drukarnia INTROPAK z siedzibą w Celestynowie przy ul. Wojska Polskiego 9.

Zaczynamy pracę na profesjonalnej, pół-formatowej, czterokolorowej maszynie drukującej marki ROLAND.

intropak celest

Nowe milenium

Przełom wieków spowodował ogromny wzrost popularności opakowań dla rynku fonograficznego. Opakowania do płyt typu CD, DVD, BLURAY to min. nasze sztandarowe produkty w tamtym okresie.

Z początkiem XXI wieku drukujemy już na nowoczesnej, pięciokolorowej maszynie firmy KBA RAPIDA 74. Rozbudowujemy park maszynowy, wdrażamy nowe technologie i zwiększamy zatrudnienie.

Certyfikujemy się i wprowadzamy system zarządzania jakością ISO 9001

REGUT ul. Nowowiejska 39

Od 2011 roku to nasze nowe miejsce pracy i siedziba firmy.
Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane przedsiębiorstwo , które spełnia wszystkie europejskie standardy. Usprzętawiamy się w kolejne urządzenia w tym dwie sześciokolorowe, pełnoformatowe, hybrydowe maszyny drukujące firmy KBA, maszyny klejące, sztancujące oraz wiele innych.

Pracujemy w świetnym zespole, tworzymy opakowania dla zróżnicowanej grupy klientów, począwszy od produkcji medialnych, poprzez szeroka gamę produktów kosmetycznych , papierniczych, farmaceutycznych na artykułach spożywczych i alkoholowych kończąc.

Przewiń na górę